Już wkrótce rozpoczynają się konsultacje, których przedmiotem jest ustalenie sposobu zagospodarowania i funkcji planowanego parku na terenie dzielnicy Czyżyny nazwanego roboczo „Park Woźniców”.

Serdecznie zapraszamy na warsztaty projektowe w ramach zadania „parki Kieszonkowe w Nowej Hucie” os. Krakowiaków i os. Stalowe.
Czekamy na Wasze zgłoszenia i uwagi dotyczące projektu toalety publicznej w Parku Młynówka Królewska
Informujemy, iż w dniu 17.06.2022 r. Zarząd Zieleni Miejskiej będzie nieczynny.

Spośród wszystkich laureatów nagrody zostanie wybrany Lider Pozarządowej Małopolski Kryształy Soli 2022, który otrzyma 25 000 zł ufundowane przez Małopolską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A.

Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia uprzejmie informuje, iż na dzień 11 czerwca 2022 r. o godz. 12.00 - 14.00 w Centrum Obywatelskim przy ul. Reymonta 20 w Krakowie została zaplanowana Lokalna Narada Obywatelska o Kosztach Energii. Organizatorem jest Fundacja Stocznia z Warszawy.

Od dzisiaj przez cały czerwiec 16. drzew z całej Polski będzie rywalizowało w konkursie Klubu Gaja o tytuł Drzewa Roku 2022. Siedem dębów, cztery lipy, dwa klony, buk, wiąz i jabłoń to ulubione przez społeczności lokalne drzewa, które dostały się do finału konkursu.

W dniach 02.06.-12.06.2022 r. odbyło się zbieranie i analiza uwag mieszkańców przeprowadzone w związku z opracowaniem dokumentacji projektowej siłowni zewnętrznej oraz flowparku na os. Widok.
Rada i Zarząd Dzielnicy III Prądnik Czerwony, Młodzieżowy Dom Kultury – -al. 29 Listopada 102 oraz Klub Sportowy Wieczysta Kraków serdecznie zapraszają na Festyn Rodzinny „Święto Dzielnicy III Prądnik Czerwony”. Impreza odbędzie się w sobotę 4 czerwca 2022 r. w godz. 14:30 – 21:30 na stadionie KS Wieczysta Kraków przy ul. Kazimierza Chałupnika 16.

Prezydent Miasta Krakowa ogłasza konsultacje społeczne, których przedmiotem jest projekt uchwały Rady Miasta Krakowa w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji w Mieście Krakowie.