W najbliższy weekend znów będziemy cieszyć się niedzielą wolną od handlu. Przygotowaliśmy dla Was kolejne propozycje spędzenia tego czasu na świeżym powietrzu.

Podczas posiedzenia jury konkursowego jego członkowie reprezentujący: Radę Dzielnicy III Prądnik Czerwony, Miejskie Centrum Dialogu Wydziału Rozwoju Miasta Urzędu Miasta Krakowa, Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie, Młodzieżowy Dom Kultury przy al. 29 Listopada 102, Szkołę Podstawową nr 2, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 13, Klub Sportowy Prądniczanka oraz Spółdzielnię Mieszkaniową Prądnik Czerwony zapoznali się ze 152 propozycjami nazwy nowego parku miejskiego przy ul. Naczelnej, które nadesłali mieszkańcy.

W dniu 11.06.2018 r. Zarząd Zieleni Miejskiej ogłosił przetarg na wyłonienie Wykonawcy na budowę Smoczego Skweru w Parku Decjusza.

W zeszłą sobotę odbyły się ostatnie w tym sezonie zajęcia Szkoły Miejskich Ogrodników, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców Krakowa. Tym razem omawialiśmy temat jakim są środki ochrony roślin. Zajęcia poprowadziła dla nas dr hab. inż. Monika Bieniasz która jest pracownikiem Katedry Sadownictwa i Pszczelarstwa Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie.

Ogłoszenie w sprawie prowadzenia dialogu technicznego przez ZZM na potrzeby przygotowania postępowania w sprawie wyboru partnera prywatnego do realizacji przedsięwzięcia polegającego na kompleksowej modernizacji oraz utrzymaniu obiektu Dworu w Wadowie
czytaj: