Zapraszamy do udziału w kolejnej odsłonie akcji Park Krakowian!

Poprzednie edycje cieszyły się ogromnym powodzeniem, mamy nadzieję, że podobnie będzie i w tym roku. Zapisy zostaną uruchomione o 9.00 21.03.2018 roku – pierwszy dzień wiosny. Do posadzenia mamy 500 drzew przy ul. Ptaszyckiego. 

Wielki sukces PARKU KRAKOWIAN!

DRUGA EDYCJA PARKU KRAKOWIAN - JESIEŃ 2017

Jesienna edycja Parku Krakowian to aż dwie akcje sadzenia drzewek! Pierwsza z nich już w najbliższą sobotę tj. 21.10.2017 r. przy ulicy Księcia Józefa, gdzie posadzone zostaną 174 drzewka upamiętniające narodziny Waszych pociech. Zapraszamy o godz. 11:00. Po przybyciu na miejsce po oficjalnym rozpoczęciu bardzo prosimy o udanie się do poszczególnych stref sadzenia zgodnie z informacjami wysłanymi drogą mailową do osób zakwalifikowanych do sobotniej tury sadzenia. Przy każdej ze stref będą obecni koordynatorzy, którzy będą wydawać pamiątkowe tabliczki i w razie potrzeby udzielą wszelkich niezbędnych informacji. Wydarzenie tradycyjnie już zakończymy wspólnym ogniskiem i pieczeniem kiełbasek. Mamy nadzieję, że dopisze nam pogoda i wspólnie posadzimy kolejne drzewa w tym wyjątkowym parku, który z pewnością stanie się miejscem spotkań krakowskich rodzin.

Idea Parku Krakowian polega na stworzeniu miejsc o wyjątkowym znaczeniu sentymentalnym, w którym mieszkańcy Krakowa mają możliwość posadzenia drzewa upamiętniającego narodziny dziecka.