Obecnie trwają prace związane z drugim etapem - Park Kurdwanów Wschód - obejmują swym zasięgiem boiska do gry w piłkę, teren wzdłuż ul. Bujaka, teren smoczego skweru. Wykonano już podbudowy pod nawierzchnie, instalacje elektryczne oraz wodno-kanalizacyjne. Pojawiły się również fundamenty pod elementy małej architektury.
Czekamy na Wasze zgłoszenia i uwagi dotyczące projektu psiego wybiegu w Parku Rżąka!

Zapraszamy Państwa serdecznie na ostatnie spotkanie konsultacyjne dot "Białych Mórz"

Przedstawiamy Państwu raport z konsultacji społecznych dotyczących zagospodarowania terenu planowanego Parku Woźniców w Czyżynach:

Każde drzewo w mieście pełni bardzo ważne funkcje ekosystemowe niezależnie od lokalizacji.

Kolejny rok z rzędu dzięki Wam Budżet Obywatelski będzie bardzo zielony

Informujemy, iż w dniu 31.10.2022 r. Zarząd Zieleni Miejskiej będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy.

Już 7-9 listopada 2022 r. w Krakowie odbędzie się Kongres Gospodarowania Wodami i Ochrony Przeciwpowodziowej, podczas którego poruszone zostaną najważniejsze zagadnienia dotyczące omawianej tematyki: finansowe, prawne, koncepcyjne, projektowe, techniczne i technologiczne.

Celem konsultacji jest zaprezentowanie wariantów projektowanych Tras: Zwierzynieckiej i Pychowickiej oraz zebranie opinii mieszkańców co do wyboru jednego z wariantów Tras a także uwag do preferowanego wariantu, propozycji rozwiązań dodatkowych oraz innych oczekiwań w stosunku do planowanej inwestycji.

Przedstawiamy Państwu sprawozdanie ze spotkania konsultacyjnego, które odbyło się 20 października br.