Ze względu na Tour de Pologne 2022 sekretariat na stadionie Wisły przy ul. Reymonta 20 w dniu 05.07.2022 będzie nieczynny. Dyżur pełnił będzie sekretariat w budynku przy ul. Za Torem 22.

Za utrudnienia przepraszamy.

Prace po ostatniej burzy (23.07) trwają nadal. Pomoc potrzebna jest w wielu miejscach, dlatego zdecydowaliśmy się, aby udzielić jej również w niestandardowym, szerszym zakresie.

Skutki sobotniej burzy są bardzo widoczne w krakowskich lasach: połamane i powalone drzewa, niebezpiecznie zwisające gałęzie i konary.

Zapraszamy na niezwykły koncert w ramach obchodów 550.lecia obecności Zakonu Paulinów na krakowskiej Skałce. Koncert „12 Psalmów Dawidowych” autorstwa poznańskiego muzykologa i kompozytora Macieja Prochaski.     

Już wkrótce rozpoczynają się konsultacje, których przedmiotem jest ustalenie sposobu zagospodarowania i funkcji planowanego parku na terenie dzielnicy Czyżyny nazwanego roboczo „Park Woźniców”.

Serdecznie zapraszamy na warsztaty projektowe w ramach zadania „parki Kieszonkowe w Nowej Hucie” os. Krakowiaków i os. Stalowe.
Czekamy na Wasze zgłoszenia i uwagi dotyczące projektu toalety publicznej w Parku Młynówka Królewska
Informujemy, iż w dniu 17.06.2022 r. Zarząd Zieleni Miejskiej będzie nieczynny.

Spośród wszystkich laureatów nagrody zostanie wybrany Lider Pozarządowej Małopolski Kryształy Soli 2022, który otrzyma 25 000 zł ufundowane przez Małopolską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A.

Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia uprzejmie informuje, iż na dzień 11 czerwca 2022 r. o godz. 12.00 - 14.00 w Centrum Obywatelskim przy ul. Reymonta 20 w Krakowie została zaplanowana Lokalna Narada Obywatelska o Kosztach Energii. Organizatorem jest Fundacja Stocznia z Warszawy.