W najbliższy weekend 18-19 września zapraszamy na organizowane przez Małopolski Instytut Kultury w Krakowie XXIII Małopolskie Dni Dziedzictwa Kulturowego, które zagoszczą m.in. w Parku Jordana. Czekamy na Was w godzinach między 10.00 a 18.00 w pobliżu Jordanówki. W sobotę oraz w niedzielę będziecie mogli wziąć udział w licznych spacerach z przyrodnikami, architektami krajobrazu oraz historykami.
Informujemy, że Tramwaj Wodny znów kursuje po swoich stałych trasach.
Przedstawiamy podsumowanie drugiego spotkania konsultacyjnego w sprawie parku przy ul. Łokietka

W najbliższą niedzielę 12 września zapraszamy na „Piknik Rowerowy”, który odbędzie się przy pumptrakcu w Parku Lotników.

W związku z wysokim stanem wody w rzece Wiśle oraz silnymi opadami deszczu kursowanie Tramwaju Wodnego zostaje wstrzymane do odwołania.

Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie w roku 2021 zrealizował zadanie nieinwestycyjne dofinansowane z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie pn. „Urządzanie terenów zieleni na obszarze Gminy Miejskiej Kraków w roku 2021”.

Wspólnie z Stowarzyszeniem Architektów Polskich Oddział Kraków zapraszamy do udziału w konkursie na opracowanie koncepcji przebudowy placu Juliusza Kossaka z elementami studialnymi przebudowy terenów wokół Dworku Kossakówka oraz plant przy ul. Retoryka.
Serdecznie zapraszamy Mieszkańców dzielnic nowohuckich: Dzielnice Czyżyny (XIV), Mistrzejowice (XV), Bieńczyce (XVI), Wzgórza Krzesławickie (XVII),  Nowa Huta (XVIII) do wzięcia udziału w ankiecie.
Informujemy, że od dnia 19.08.2021 roku do dnia 20.08.2021 roku do godziny 12 tężnia nad Zalewem Nowohuckim będzie wyłączona. Powodem są prowadzone prace konserwacyjne.

Zarząd Zieleni Miejskiej informuje, iż w dniach 18-20.08.2021r. w godzinach 00:00-4.00 mogą wystąpić zakłócenia ciszy nocnej na obszarze I obwodnicy, na odcinku – św. Gertrudy- Westerplatte.