Kończą się prace w ramach drugiego etapu zagospodarowania Parku Rzecznego Wilga.
Zapraszamy na cykl spotkań organizowanych przez Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia
W najbliższy weekend 18-19 września zapraszamy na organizowane przez Małopolski Instytut Kultury w Krakowie XXIII Małopolskie Dni Dziedzictwa Kulturowego, które zagoszczą m.in. w Parku Jordana. Czekamy na Was w godzinach między 10.00 a 18.00 w pobliżu Jordanówki. W sobotę oraz w niedzielę będziecie mogli wziąć udział w licznych spacerach z przyrodnikami, architektami krajobrazu oraz historykami.
Informujemy, że Tramwaj Wodny znów kursuje po swoich stałych trasach.
Przedstawiamy podsumowanie drugiego spotkania konsultacyjnego w sprawie parku przy ul. Łokietka

W najbliższą niedzielę 12 września zapraszamy na „Piknik Rowerowy”, który odbędzie się przy pumptrakcu w Parku Lotników.

W związku z wysokim stanem wody w rzece Wiśle oraz silnymi opadami deszczu kursowanie Tramwaju Wodnego zostaje wstrzymane do odwołania.

Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie w roku 2021 zrealizował zadanie nieinwestycyjne dofinansowane z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie pn. „Urządzanie terenów zieleni na obszarze Gminy Miejskiej Kraków w roku 2021”.

Wspólnie z Stowarzyszeniem Architektów Polskich Oddział Kraków zapraszamy do udziału w konkursie na opracowanie koncepcji przebudowy placu Juliusza Kossaka z elementami studialnymi przebudowy terenów wokół Dworku Kossakówka oraz plant przy ul. Retoryka.
Serdecznie zapraszamy Mieszkańców dzielnic nowohuckich: Dzielnice Czyżyny (XIV), Mistrzejowice (XV), Bieńczyce (XVI), Wzgórza Krzesławickie (XVII),  Nowa Huta (XVIII) do wzięcia udziału w ankiecie.