Wielki sukces PARKU KRAKOWIAN!
To był szalony weekend. Mimo słonecznej pogody część Krakowian spędziła go przy komputerach czekając z niecierpliwością na start zapisów na drzewka do Parku Krakowian. 205 przewidzianych na pierwszą akcję drzew rozeszło się w ciągu 2 godzin! Lecz to nie koniec! Zgłoszenia płynęły dalej! W dniu dzisiejszym w związku z "klęską urodzaju" - 574 zgłoszenia - postanowiliśmy zamknąć rejestrację. W ciągu najbliższych dni wszystkie zgłoszenia zostaną zweryfikowane, a uczestnicy poinformowani drogą mailową o ich statusie.

Wszyscy, których zgłoszenia nie zakwalifikowały się na wiosenną akcję sadzenia, zostaną przeniesieni na jesień. Wtedy do dyspozycji Krakowian będą już co najmniej 2 lokalizacje - 2 etap ul. Księcia Józefa oraz najprawdopodobniej ul. Węgrzecka. O wszystkich szczegółach związanych z jesienną odsłoną będziemy informować na bieżąco na naszej stronie oraz profilu FB.

Cieszymy się bardzo, że akcja spotkała się z tak pozytywnym odbiorem Krakowian. Potwierdza to, że mieszkańcom leży co raz bardziej na sercu zieleń w naszym mieście. To mobilizuje i dodaje nam skrzydeł do dalszego działania.

DZIĘKUJEMY!