Kawiarnia z widokiem na Park Zakrzówek?

Ogłoszony został przetarg na wyłonienie dzierżawcy części powierzchni użytkowej w budynku wejściowym znajdującym się przy kąpielisku w Parku Zakrzówek przy ul. Wyłom 22.

Dzierżawca będzie miał do dyspozycji parter budynku o powierzchni 75,1 m² oraz I piętro 170 m²wraz z terenem przyległym do budynku o pow. 303,2 m2.
Dla wszystkich zainteresowanych dzierżawą wyznaczone zostały terminy do oględzin budynku w dniu 4 grudnia 2023 r. o godz. 10:00 - 11:00 oraz w dniu 14 grudnia 2023 r. o godz. 13:00 - 14:00. Przed wizytą należy umówić się telefonicznie.

Wszystkie niezbędne informacje o przetargu można znaleźć na stronie BIPu.


Park Zakrzówek to wyjątkowe miejsce na mapie całego miasta. Często odwiedzane przez mieszkańców o każdej porze roku. Latem większość odwiedzających udaje się na kąpielisko, natomiast przez cały rok park wypełniają spacerowicze, biegacze czy rowerzyści. Z pierwszego piętra budynku rozciąga się panorama na pływające baseny otoczone bujną zielenią paku. Pyszna kawa z pięknym widokiem może być idealnym sposobem relaksu bądź odpoczynku po intensywnym dniu. W następnym sezonie w Parku Zakrzówek?
  • Ostatnio zmienione .