Zapisy zamkinięte - Kolejna edycja Parku Krakowian

Tej jesieni krakowskie rodziny posadzą 300 drzew przy ul. Węgrzeckiej. To tam pojawi się już siódmy Park Krakowian.Zapisy zamknięte - 300 miejsc rozeszło się w 8 minut.
Aby wziąć udział należy zarejestrować się poprzez formularz do zapisów umieszczony na naszej stronie, który uruchomiony zostanie w dniu 2.11. r. (czwartek) o godz. 9.00.

FORMULARZ

Drzewo można posadzić dla każdego dziecka, które nie ukończyło 18 roku życia, a jego „przynależność” do młodego krakowianina symbolizować będzie pamiątkowy dyplom. Aby go otrzymać, należy to zaznaczyć podczas wypełniania formularza. Akcja jest całkowicie bezpłatna a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Przed zapisem zachęcamy do zapoznania się z zaktualizowanym regulaminem.

Zainicjowana przez mieszkańców akcja z roku na rok cieszy nieustającą sympatią krakowskich rodzin.
Pierwszy raz odbyła się w 2017 roku, kiedy zostało posadzonych 205 drzew przy ul. Ks. Józefa. Każda kolejna edycja pokazała jak wielką aprobatę mieszkańców cieszy się to wydarzenie i jak wielu z nich z niecierpliwością czeka na posadzenie drzew dla swoich pociech. Mamy nadzieję, że i tym razem wspólnie stworzymy kolejne zielone, wyjątkowe miejsce na mapie Krakowa!


  • Ostatnio zmienione .