Psie wybiegi oraz strefy dla zwierząt!

Czy wiecie ile jest miejsc dla czworonogów?

Kraków w zieleni przygotował mapkę psich wybiegów i wyznaczonych stref dla zwierząt.
Znajdziecie ją tutaj: https://krakowwzieleni.pl/co/  (W sekcji dla czworonogów). Na większości z tych miejsc, skorzystacie z urządzeń do nauki, tresury, a przede wszystkim do zabawy! Wasze czworonogi będą zachwycone!

Jesteśmy opiekunami swoich zwierzaków, bądźmy odpowiedzialni. Zawsze sprzątaj po swoim psie! Dbaj o czystość na trawnikach! Pamiętajmy, że place zabaw to nie miejsca dla czworonogów! Jest mnóstwo terenów na których Wasze czworonogi będą czuły się jak w raju.

 

Symbioza Centrum Edukacji Ekologicznej przygotowała dla Was ulotkę pt. „Jak zrozumieć swojego psa”. Znajdziecie w niej informacje, jakie korzyści przynosi spędzanie czasu ze swoim czworonogiem pośród zieleni! Spacer dla psiaków ma ogromne znaczenie!  Na dodatek, pojawiły się wskazówki, które pomogą Wam zrozumieć świat z perspektywy psa!

ULOTKA

Nie mogło zabraknąć spacerowego savior-vivre! A w nim, jak się zachować w sytuacji, kiedy na swojej drodze spotykamy innego psa. Jak należy postępować, aby uszanować granice napotkanego zwierzaka. Co oznacza żółta wstążka przypięta do obroży… oraz wiele, wiele innych przydatnych informacji, przekonajcie się sami!

 

PS Nie zapomnijcie zamknąć furtki do zwierzęcego raju, aby żaden delikwent się mimowolnie nie oddalił!  • Ostatnio zmienione .