Witamy na stronie, na której w prosty sbosób zapiszesz się na zajęcia w terenie.

Wybór lokalizacji *

Park Jordana
Park Bednarskiego
Park Lotników
PrzyStań na Plaży

Lans na Balans - Poniedziałek 17.00 - 2019-08-19
To system ćwiczeń, uznany na całym świecie, który ukierunkowany jest na rozciąganie i wzmacnianie całego ciała w celu zwiększenia elastyczności i siły, uwolnienia się od stresu i poprawy postawy. Regularnie uprawiany pozwala również na osiągnięcie długotrwałego efektu silnej i smukłej sylwetki.
GTX - Wtorek 18.00 - 2019-08-20
Kształtowanie cech motorycznych czyli siły, mocy, szybkości i wytrzymałości, a także pracy nad elementami sensomotorycznymi, balansem, koordynacją. GTX otwiera przed amatorami świat profesjonalnego treningu zarezerwowanego wcześniej tylko i wyłącznie dla zawodowych sportowców.
Power Trening - Środa 19.00 - 2019-08-21
Nasz "Power Trening" to zajęcia o średniej intensywności, kierowane do osób o różnym poziomie zaawansowania i wieku. Razem spalimy tysiące kalorii, ujędrnimy ciało i poprawimy kondycję – jednocześnie świetnie się bawiąc! Zabierz ze sobą osobę towarzyszącą i dołączcie z nami do walki o lepszą wersję siebie!
Move UP - Wtorek 18.30 - 2019-08-20
Zbliża się lato - pora ruszyć się z domu na świeże powietrze! Zajęcia "MoveUp" są nastawione na trening ogólnorozwojowy, z elementami zabawy ruchem.Tutaj wzmocnisz mięśnie, udoskonalisz poczucie i możliwości swojego ciała oraz spalisz mnóstwo kalorii!Jedyne, czego potrzebujesz to wygodny ubiór i pozytywne nastawienie, więc wstawaj z kanapy i dołącz do nas!"
Trening Obwodowy - Środa 18.30 - 2019-08-21
Trening obwodowy to różnorodne ćwiczenia, które rozruszają całe Twoje ciało! Popracujesz nad siłą, zwinnością, szybkością, wytrzymałością oraz koordynacją ruchową (która bardzo się w życiu przydaje). Będzie różnorodnie i ciekawie! Trening obwodowy to kilka ćwiczeń, które powtarzamy w cyklach, więc nawet jeśli nie ćwiczysz zbyt często, na pewno opanujesz ćwiczenia i przyjemnie się z nami zmęczysz.
Szczyt Formy - Poniedziałek 17.00 - 2019-08-19
Treningi w parku to treningi funkcjonalne z wykorzystaniem głownie własnego ciała. Trochę ćwiczeń cardio (bieganie, pajacyki itp.) jak i ćwiczenia wzmacniające całe ciało (przysiady, wykroki, pompki itp.). Podczas treningów wzmocnimy nasze ciało i spędzimy wesoło czas ;) Treningi będą prowadzić trenerzy studia treningu personalnego SZCZYT FORMY prowadzonego przez najlepszą trenerkę w Krakowie z 2018 roku, Karolinę Ciurka-Baster.
Body&mind - Wtorek 18.00 - 2019-08-20
Trening body&mind z elementami pilates, treningu funkcjonalnego, wzmacniającego mięśnie postoralne. Dedykowany osobym prowadzący siedzący tryb życia oraz potrzebującym uzupełniania planu treningowego o mocny core.
Nordic Walking - Środa 17.00 - 2019-08-21
Nordic Walking to sposób chodzenia z kijami. Jest aktywnością dla wszystkich grup wiekowych – od dzieci po seniorów! Każdy może uprawiać Nordic Walking. A korzyści takiego marszu jest sporo: • zwiększa ruchomość stawów i kręgosłupa oraz odciąża je, eliminując bóle; • wzmacnia wszystkie mięśnie ciała; • zwiększa wydolność tlenową - rzadziej się męczymy, mamy więcej sił; • poprawia krążenie i dodaje energii; • pomaga schudnąć (jest o 30 - 40% bardziej intensywny niż zwykły marsz!). Spotykamy się na Plaży Miejsiej – PrzyStań na Plaży na Bulwarze Kurlandzkim obok mostu Kotlarskiego

Dane kontaktowe
Imię *
E-mail *
Telefon *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu organizacji zajęć.


wyślij

Jednocześnie informujemy, że w związku z zapisami art. 13 oraz art. 14 rozporządzenia parlamentu europejskiego i rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO):
Administratorem Danych Osobowych jest Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie, ul. Za Torem 22, 30-542 Kraków.

więcej informacji - Polityka bezpieczeństwa