Witamy na stronie, na której w prosty sbosób zapiszesz się na warsztaty Zielone Horyzonty.

Wybór grupy *

Ogród
Pszczoły
Spacery

Co w ulu bzyczy - 2019-06-15
Zajęcia będą odbywać się przy pasiece na Błoniach Mogilskich przy ul. Syrachowskiej o godzinie 10.00. Warsztaty skierowane są do dzieci w wieku szkolnym. Błonia Mogilskie to wspaniałe miejsce dla pszczół, które razem z rosnącymi tam kwiatami tworzą idealny związek. Ubierając specjalne pszczelarskie stroje, dzieci mają możliwość zobaczyć jak wygląda świat oczami pszczelarza. Po rozpaleniu podkurzacza razem otwierają dom jednej rodziny pszczelej i zaglądają do środka. Gościnne pszczoły pokażą dzieciom magazyn miodowy i pyłkowy, wytwórnię wosku, pszczele przedszkole i żłobek oraz królową matkę wraz z opiekunkami. W zależności od pory roku przywitamy się z trutniami leniuchami i zobaczymy transport pyłku kwiatowego, a zapach z ula uprzyjemni nasz pobyt w pasiece.
Niesamowite tajemnice drzew - 2019-06-29
Zapraszamy na „zmysłowy” spacer, podczas którego wspólnie odkryjemy niesamowite tajemnice drzew rosnących wokół Fortu 48 „Batowice”. Pozwólmy, aby w sobotnie przedpołudnie drzewa zawładnęły naszymi zmysłami. Spotykamy się o godz. 10:00 na przystanku autobusowym Popielidów przy Publicznym Salezjańskim Liceum Ogólnokształcącym.

Dane dziecka
Imię *
Nazwisko *
Wiek *
Dane kontaktowe
E-mail *
Telefon *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu organizacji warsztatów.


wyślij

Jednocześnie informujemy, że w związku z zapisami art. 13 oraz art. 14 rozporządzenia parlamentu europejskiego i rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO):
Administratorem Danych Osobowych jest Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie, ul. Za Torem 22, 30-542 Kraków.

więcej informacji - Polityka bezpieczeństwa