Odkrywaj Kraków - pokaż nam swoje ulubione miejsce i weź udział w konkursie

Odkrywaj Kraków to projekt, którego celem jest pokazanie i poznanie mniej oczywistych miejsc na mapie naszego miasta. Miejsc bardzo często zlokalizowanych poza historycznym centrum Krakowa. Każdy z nas ma chyba taki ulubiony zakątek, w którym uwielbia spędzać czas, który daje mu wytchnienie. Bardzo często mowa o miejscach nieoczywistych, nieopisanych w turystycznych przewodnikach.

Jeśli znasz takie miejsce i chcesz się nim podzielić z innymi, nakręć krótki filmik, w którym uzasadnisz swój wybór i przyślij go, do 27 listopada pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Weź udział w konkursie organizowanym w ramach niezwykle ciekawego projektu Odkrywaj Kraków.

Najciekawsze filmy zostaną umieszczone na internetowej mapie www.odkrywajkrakow.pl
Na zwycięzców czekają nagrody. 


Projekt Odkrywaj Kraków to zachęta do tego, aby poznawać swoje miasto, które bardzo często kojarzy się z tymi najbardziej rozpoznawalnymi elementami przestrzeni jak Wawel, Rynek czy Sukiennice. Jakie krakowskie miejsca odwiedzasz najczęściej, jakie mają dla Ciebie szczególne znaczenie? Zobacz na mapie, jakie miejsca wybrali krakowscy artyści i eksperci i dołącz z własną propozycją. Więcej informacji na temat projektu oraz konkursu znajdziecie na stronie organizatora - Odkrywaj Kraków

Na hasło "Odkrywaj Kraków" uczestnicy konkursu mogą odebrać wyjątkowe publikacje, które pomogą w przygotowaniu konkursowych filmów. W Centrum Edukacji Ekologicznej Symbioza czeka na Was wyjątkowy "Przewodnik po parku rzecznym Drwinka".
  • Ostatnio zmienione .