Park Kieszonkowy - Ogród Baśniowy


Baśniowy Ogród Krakowian
Dzielnica XIII Podgórze
Przy ul. Pańskiej

Lokalizacja

Jest to wyjątkowa przestrzeń o nietuzinkowym charakterze! W tej zielonej oazie znajdziecie strefę do odpoczynku oraz dziecięcych szaleństw! To idealne miejsce do pobudzenia swojej wyobraźni, a kto ma lepszą od bąbelków? Czekają na Was wspaniałe gry, które przeniosą Was do młodzieńczych lat, m.in. klasy, kółko i krzyżyk oraz memory! 
Dzieciaki mogą przeskakiwać między pniakami i podestami, kroczyć po drewnianej kładce lub sprawdzić swoją równowagę na drewnianych belkach! A na… artystyczne dusze będą mogły dać upust swojej kreatywności przy stolikach do rysowania! Bez wątpienia jest to miejsce stworzone dla zwierząt! Hotel dla owadów, budka dla jeży oraz ptaków!

Nie mogło zabraknąć tego co najlepsze czyli więcej nasadzeń zieleni! Pojawiły się drzewa m.im. jabłoń ozdobna, 'Ola malus Ola' oraz 'Royality', lipa drobnolistna Tilia cordata 'Greenspire', jak również krzewy: różowo kwitnąca tauwła japońska 'Anthony Waterer'; śnieguliczka Chenaulta Hancock; tawuła Douglasa 'Menziesa Spirea douglasii var'.
Przybywajcie i się…. zakochajcie!