Witamy na stronie, na której w prosty sbosób zapiszesz się na warsztaty Zielone Horyzonty.

Wybór grupy *

Ogród
Pszczoły
Spacery

Mali ogrodnicy w wielkim mieście - sobota 10:00 - 2018-04-14
Zajęcia odbywają się Dworku Białoprądnickim - Sala Teatralna, Zajazd Kościuszkowski, ul. Białoprądnicka 3
Mali ogrodnicy w wielkim mieście - sobota 10:00 - 2018-05-12
Zajęcia odbywają się w siedzibie Zarządu Zieleni Miejskiej, Stadion Wisły Kraków, ul. Reymonta 20, wejście LE od ul. Reymana
Mali ogrodnicy w wielkim mieście - sobota 10:00 - 2018-06-09
Zajęcia odbywają się w siedzibie Zarządu Zarządu Zieleni Miejskiej, Stadion Wisły Kraków, ul. Reymonta 20, wejście LE od ul. Reymana Zajęcia mają sprzyjać popularyzacji wśród dzieci i młodzieży postaw proekologicznych. Zachęcać do kreowania własnego, przyjaznego świata tu i teraz, w którym zieleń znajduje swoje stałe, bardzo ważne miejsce. Warsztaty każdorazowo będą spotkaniem z książką i jej autorką Martą Kulą-Ulatowską, która wprowadzi uczestników w uroki tworzenia własnego „Ogrodu Szczęśliwego”. Czytanie fragmentu książki, wspólne malowanie i projektowanie ogrodu to elementy, których na warsztatach nie zabraknie. „Mali ogrodnicy w wielkim mieście” to wyjątkowa bajka o tematyce przyrodniczo-ekologicznej. Wprowadzając w wyjątkowy świat przyjaźni z ptakami, pszczołami, dżdżownicami i jeżami, edukuje i kształci postawy młodych czytelników. W bardzo naturalny sposób uczy dbałości i odpowiedzialności za otaczający nas świat roślin i zwierząt.
Życie owadów na Łąkach Nowohuckich - sobota 10:00 - 2018-04-21
Na spacer po Łąkach proponujemy ubrać odpowiednie obuwie, najlepiej kalosze :-) Czy wiesz jakie owady żyją na Łąkach Nowohuckich? Czym się żywią? Jak wpływają na wyjątkowy ekosystem tego miejsca? Tych i jeszcze wielu innych ciekawych informacji dowiesz się spacerując Łąkami Nowohuckimi wraz z naszym przyrodnikiem Przemysławem Szwałko. Łąki Nowohuckie to unikalny pod względem przyrodniczym teren o bardzo bogatej faunie i florze. Jesteśmy pewni, że przyrodnicze ciekawostki zaskoczą Was na tyle, aby spojrzeć na ten teren zupełnie inaczej – okiem uważnego badacza, tropiącego wyjątkowe zjawiska przyrody.

Dane dziecka
Imię *
Nazwisko *
Wiek *
Dane kontaktowe
E-mail *
Telefon *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu organizacji warsztatów.


wyślij

Jednocześnie informujemy, że w związku z zapisami art. 13 oraz art. 14 rozporządzenia parlamentu europejskiego i rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO):
Administratorem Danych Osobowych jest Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie, ul. Za Torem 22, 30-542 Kraków.

więcej informacji - Polityka bezpieczeństwa