Gmina Miejska Kraków z siedzibą: 30-059 Kraków, ul. Reymonta 20, reprezentowana przez Dyrektora Zarządu Zieleni Miejskiej w Krakowie,jako Organizator przetargu ogłasza pisemny przetarg nieograniczony na wyłonienie Operatora Parku Reduta
Zapraszamy do udziału w przetargu na dzierżawcę pawilonu w Parku Reduta z jednoczesną funkcją operatora parku.
ikona artykułu

Po rozpatrzeniu wniesionej skargi na  wyłonienie dzierżawcy pawilonu wielofunkcyjnego w Parku Reduta wraz z równoczesnym pełnieniem funkcji operatora parku. Decyzją Dyrektora  przetarg zostaje unieważniony.

ikona artykułu

Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie informuje, iż pisemny nieograniczony przetarg na Dzierżawę pawilonu wielofunkcyjnego usytuowanego w Parku Reduta z równoczesną funkcją Operatora Parku Reduta został unieważniony z przyczyn formalnych.

ikona artykułu
Zapraszamy do udziału w przetargu na dzierżawcę pawilonu w Parku Reduta z jednoczesną funkcją operatora parku.
Budowa Parku Reduta zdobyła nagrodę PLGBC GREEN BUILDING AWARDS 2019 KATEGORIA 9: NAJLEPSZA EKOLOGICZNA INICJATYWA MIEJSKA/GMINNA
Serdecznie zapraszamy na piknik w Parku Reduty z okazji zakończenia wakacji :) 

Wielkimi krokami zbliżamy się do otwarcia parku Reduta. Trwa ostatni etap zagospodarowania terenu. W tym momencie kończony jest duży plac zabaw, na montaż czeka mała architektura taka jak ławki, kosze, leżaki czy hamaki. Cały czas trwają prace nad wielofunkcyjnym pawilonem stanowiącym serce parku. Z zaplanowanych działań pozostały jeszcze prace wykończeniowe przy ścieżkach oraz budowa głównej drogi.

Powierzchnia: 7,76 ha.
Lokalizacja: Dzielnica III - w obrębie ulic: Reduta, Księdza Mikołaja Kuczkowskiego, Rozrywki

W dniu 4 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 130 zaprezentowany został projekt koncepcyjny opracowany w oparciu o wizje przygotowywane przez mieszkańców w trakcie warsztatów konsultacyjnych, w szczególności zaś o koncepcję "Tajemniczy Ogród".