UTRZYMANIE PARKÓW

Dorota Szatała - Koordynator - Śródmieście
Absolwentka Akademii Rolniczej w Lublinie i SGGW w Warszawie. W Zarządzie Zieleni Miejskiej zajmuję się utrzymaniem Parków Miejskich na terenie Dzielnic I – III Miasta Krakowa. Moje pasje: narty, wędrówki po górach, dobre kino, książka, teatr.

Jadwiga Chrobak - Krowodrza
mgr inż. leśnictwa, absolwentka Wydziału Leśnego Akademii Rolniczej w Krakowie. Obecnie zajmuję się nadzorem nad utrzymaniem parków na obszarze Krowodrza – obejmującym dzielnice IV – VII.

Marek Pacuła - Nowa Huta
mgr inż. ogrodnictwa, absolwent Akademii Rolniczej w Krakowie. Obecnie zajmuję się nadzorem nad utrzymaniem parków na obszarze Nowa Huta – obejmującym dzielnice XIV – XVIII. Interesuje mnie dobra książka, film oraz aktywne spędzanie wolnego czasu wraz z rodziną.
 
Magdalena Boroń–Hopkowicz - Podgórze
mgr inż. Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie, Wydział Inżynierii Środowiska i Geodezji, Kierunek Inżynieria Środowiska. Obecnie zajmuję się nadzorem nad utrzymaniem parków na obszarze Podgórza.

UTRZYMANIE ZIELENI NOWEJ HUTY

Kinga Gawin - Koordynator - Dzielnica XIV
Absolwentka Biologii Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Krakowie. Obecnie odpowiadam za nadzór nad utrzymaniem zieleni na terenie Nowej Huty, w szczególności w Dzielnicy XIV w Krakowie. W wolnych chwilach wypoczywam na świeżym powietrzu, latem nad naszym polskim morzem, zimą w górach na nartach.

Edyta Kołodziejczyk – Dzielnica XVI
Obecnie zajmuję się nadzorem nad utrzymaniem zieleni w pasach drogowych, na zieleńcach, ogródkach jordanowskim, terenach osiedlowych stanowiących własność Gminy Miejskiej Kraków na obszarze Dzielnicy XVI.

Monika Żak-Friediger – Dzielnica XVII
mgr inż. ogrodnictwa – ukończone studia na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie oraz studia podyplomowe w zakresie Administracji na Uniwersytecie Jagiellońskim. Obecnie zajmuję się nadzorem nad utrzymaniem zieleni w pasach drogowych, na zieleńcach, ogródkach jordanowskim, terenach osiedlowych stanowiących własność Gminy Miejskiej Kraków na obszarze Dzielnicy XVII.

Magdalena Kurzeja - Dzielnica XVIII
Rodowita krakowianka, absolwentka Uniwersytetu Rolniczego. Obecnie zajmuję się nadzorem nad utrzymaniem zieleni w pasach drogowych, zieleńcach, ogródkach jordanowskich i terenach osiedlowych stanowiących własność Gminy Miejskiej Kraków na obszarze dzielnicy XVIII.

UTRZYMANIE ZIELENI MIEJSKIEJ

Tomasz Wygoda - Koordynator - Śródmieście
mgr inż. ogrodnictwa, ukończone studia na Akademii Rolniczej w Krakowie, Wydział Ogrodniczy. Obecnie zajmuję się nadzorem nad utrzymaniem zieleni w pasach drogowych, zieleńcach, ogródkach jordanowskich i terenach osiedlowych stanowiących własność Gminy Miejskiej Kraków na obszarze Śródmieścia – Dzielnice I, II.

Agata Wypartowicz - Dzielnice VIII, X
Obecnie zajmuję się nadzorem nad utrzymaniem zieleni w pasach drogowych, na zieleńcach, ogródkach jordanowskich i terenach osiedlowych stanowiących własność Gminy Miejskiej Kraków na obszarze Podgórza – Dzielnice VIII, X.

Paulina Świder - Dzielnice V, VII
mgr inż. Ogrodnictwa, absolwentka kierunku Sztuki Ogrodowej na Wydziale Biotechnologii i Ogrodnictwa Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Pasjonatka projektowania oraz pielęgnacji różnego rodzaju terenów zieleni. Interesuję się powiązaniem sztuki architektury krajobrazu z użytkową przestrzenią publiczną. Obecnie zajmuję się nadzorem nad utrzymaniem zieleni w pasach drogowych, zieleńcach, ogródkach jordanowskich i terenach osiedlowych stanowiących własność Gminy Miejskiej Kraków na obszarze Krowodrza – Dzielnice V, VII.
 
Barbara Lewińska-Madeja - Dzielnice IV, VI

Joanna Hajdas - Dzielnice III, XV
Jestem absolwentką Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie na wydziale Biotechnologii i Ogrodnictwa, kierunku: Agroekologia i ochrona roślin. W Zarządzie Zieleni Miejskiej zajmuję się zielenią niską i wysoką oraz Ogródkami Jordanowskimi na obszarze dzielnic III i XV. Moje zainteresowania to: rękodzielnictwo, kulinaria, wycieczki górskie.
 
Katarzyna Muniak - Dzielnice XI, XII

Robert Głuszak - Dzielnica IX
Obecnie odpowiadam za nadzór nad utrzymaniem zieleni na terenie Dzielnicy IX w Krakowie.

Damian Marczyk - Dzielnica XIII
Absolwent Uniwersytetu Rolniczego na kierunku Technika Rolnicza i Leśna o specjalności Infrastruktura i Logistyka Obszarów Wiejskich. Obecnie odpowiadam za nadzór nad utrzymaniem zieleni na terenie Dzielnicy XIII w Krakowie. Zainteresowania sport, kulinaria oraz piesze wędrówki.