W ramach zwycięskiego projektu Budżet obywatelski miasta Krakowa 2018 r. w przyszłym roku nad Zalewem Bagry wybudowana zostanie „Tężnia solankowa”
Brawo dla wszystkich autorów projektów Budżetu Obywatelskiego Miasta Krakowa z 2019 r., które zostały skierowane do realizacji oraz mieszkańcom, którzy na nie głosowali.
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w ich powstanie, a następnie wyrażenie poparcia w głosowaniu. To dla nas bardzo duża odpowiedzialność - ponad połowa wszystkich środków przeznaczonych na realizację projektów BO powędrowała do ZZM (17 089 600 zł z 30 000 000 zł).
Zapraszamy wszystkich mieszkańców do wyrażenia swojej opinii i wybrania jednej z dwóch wersji siedzisk na Alei Róż. Ławeczki będą wykonane w ramach projektu Budżetu Obywatelskiego Miasta Krakowa „Aleja Róż na nowo”. Swoje opinie można zgłaszać do dnia 13.09.2019 r. na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz pisemnie pocztą na adres korespondencyjny: Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie, ul. Reymonta 20, 30-059 Kraków.
Zapraszamy na spotkania dotyczące Zielonego Budżetu Obywatelskiego Miasta Krakowa.

- Leży Ci na sercu zieleń Krakowa?
- Chcesz coś zmienić w przestrzeni, która Cię otacza?
- Masz ciekawe pomysły, które mogą posłużyć wszystkim mieszkańcom Twojej dzielnicy, ale nie wiesz skąd wziąć na nie pieniądze?