Drukuj
Odsłony: 4001
Mamy rozkład jazdy, charakterystyczny autobus, kierowcę i określony cel podróży, w dodatku zielony. Jedyne czego nie mamy to biletów. Bezpłatne przejazdy Parkobusem to idealny sposób na przemierzanie miasta, by odpocząć. Nie zawieziemy Cię do pracy ani do galerii handlowej. Naszym celem jest krakowska przyroda. Mieszkasz na Kurdwanowie, pojedziesz do Parku Leśnego Witkowice, mieszkasz w Hucie to nie pojedziesz na Zalew Nowohucki, a na Bagry.

Sześć wycieczek a na miejscu zielone atrakcje, ciekawostki przyrodnicze bądź tętniący piknikową atmosferą park. Wyjeżdżamy zawsze w sobotę. Parkobusowy rozkład jazdy znajdziesz na naszej stronie internetowej, na stronie MPK (w zakładce Rozkład jazdy szukaj zielonej ikony autobusu) oraz na wszystkich przystankach, na których zatrzymujemy się po drodze.

W tym roku przygotowaliśmy również wyjątkową Parkobusową niespodziankę. Już 16 czerwca Parkobus wystartuje o nietypowej godzinie. Z pętli Kurdwanów wyjeżdżamy o 19tej. Przystankiem docelowym będzie ulica Bibicka a później krótkie przejście do Lasu Witkowickiego. Tam czekać będzie na Was nasz niezastąpiony przyrodnik entomolog, który odkryje przed Wami sekrety życia nocnych motyli. Nie możesz tego przegapić. Zarezerwuj ten wieczór już dziś i dołącz do naszej wieczornej wyprawy.