Z czym kojarzą Ci się parki? Spacer, rozmowa z przyjaciółmi na ławce, a może dziecięce szaleństwo na placu zabaw? To wszystko oczywiście w otoczeniu zieleni. Gdyby dodać do tego jeszcze aktywność fizyczną? Odmownej odpowiedzi nie przyjmujemy. Wszystkie ręce na pokład! Pobiegaj ze znajomymi, weź w dłonie kijki i maszerując spal nieco kalorii. Twój kręgosłup z pewności podziękuje Ci, gdy go odrobinę naprostujesz i rozciągniesz. Złap balans ćwicząc na zielonej trawie.

Park Jordana, Park Bednarskiego, Park Zaczarowanej Dorożki oraz Zalew Nowohucki będą gospodarzami tegorocznej edycji „Ćwicz w Zieleni”. Wykwalifikowani i doświadczeni trenerzy dzięki swojej pasji zarażą Cię miłością do ćwiczeń. Wszystko w pięknych okolicznościach przyrody i BEZPŁATNIE. Nie ma na co czekać! Zapisz się na zajęcia poprzez dostępny  na naszej stronie formularz, załóż buty sportowe, wygodny strój a spędzisz czas miło i aktywnie.

W tym roku ćwiczyć będziemy z klubami:

Active Niuton
All for Body
Kajakujemy.pl
Lans na Balans
Synergia
You Can

W  czwartki chcemy, żeby był już piątek, piątek to już prawie weekend, a weekend swoje prawa ma, dlatego na zajęcia zapraszamy Was od poniedziałku do środy. Wybierz odpowiadającą Ci godzinę oraz rodzaj zajęć i nie siedź w domu! Czekamy na Ciebie!
Proponujemy Wam takie zajęcia jak trening biegowy, Lans na balans, Tabata, Zdrowy kręgosłup, Spal dużo kcal!, Power Training, Nordic walking, W zdrowym ciele zdrowy duch.