Zapraszamy wszystkich przedszkolaków do wzięcia udziału w zielonym wyzwaniu!


Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, Centrum Edukacji Ekologicznej „Symbioza” ZZM zaprasza dzieci przedszkolne do wzięcia udziału w wyzwaniu – „Zostań Zielonym Bohaterem Symbiozy”. 

Na czym polega wyzwanie?

Wciel się w rolę Zielonego Bohatera!

Przedstaw w jaki sposób chronisz przyrodę i robisz coś dla naszej planety.

Aby wziąć udział w wyzwaniu, wykonaj pracę plastyczną dowolną techniką. Ogranicza Cię jedynie wyobraźnia! 

Gotowe dzieło dostarcz osobiście do CEE Symbioza (Aleja Żubrowa 15) lub wyślij jego skan lub zdjęcie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 01.06.2021 r. (wtorek).

W treści maila powinno znajdować się imię i nazwisko dziecka, przedszkole do którego uczęszcza, a także zgoda rodzica lub opiekuna na publikację podpisanej pracy na terenie CEE „Symbioza” i w naszych mediach społecznościowych oraz podpisany regulamin wyzwania.


Będzie nam niezwykle miło, jeżeli w Waszych pracach zagości choć jeden wybrany bohater naszego Centrum: Borsuk, Rzekotka, Puszczyk lub drzewo Buk. 

100 pierwszych dzieci, które wezmą udział w zielonym wyzwaniu zostaną nagrodzone odznaką „Zielony Bohater Symbiozy”, przygotowaną specjalnie na tę okazję, a także drobnym upominkiem.

Prace biorące udział w wyzwaniu opublikujemy również w naszej „zielonej galerii” w mediach społecznościowych.

Upominki będzie można odebrać w godzinach otwarcia Centrum, w recepcji po podaniu hasła „JESTEM ZIELONYM BOHATEREM SYMBIOZY”.

Życzymy dobrej zabawy dla wszystkich Zielonych Bohaterów!