Już w niedzielę (9.06) zapraszamy na tegoroczny Dzień Otwarty Magistratu, który jak co roku jest wspaniałą okazją do zwiedzenia Pałacu Wielkopolskich oraz skorzystania z różnego rodzaju atrakcji, które zagwarantują świetną zabawę małym i dużym.

Również tam z Wami będziemy. W tym roku przygotowaliśmy dla Was warsztaty ekologiczno-przyrodnicze "Świat w Symbiozie", które mamy nadzieję, że staną się dla Was początkiem wakacyjnej, leśnej przygody. Będziecie mogli sprawdzić jak dobrze znacie las, a może wspólnie z rodzicami odkrywać po kolei elementy naszej "drzewnej" zabawy oraz kontynuować ją podczas letnich spacerów chociażby w malowniczym Lesie Wolskim czy urokliwym Lesie Witkowickim.

Czekamy na Was na magistrackim dziedzińcu :-)

Odwiedzający magistrat będą mieli również możliwość zwiedzania Pałacu Wielkopolskich z przewodnikiem lub uczestniczenia w detektywistycznej grze terenowej, przygotowanej zwłaszcza z myślą o młodszych gościach. Tradycyjnie już w Sali Obrad odbędzie się uroczysta sesja Młodzieżowej Rady Miasta, a swoją działalność przybliżą krakowskie dzielnice. Będzie też okazja do zapoznania się z projektami zrealizowanymi w ramach Budżetu Obywatelskiego.
Tegoroczne Dzień Otwarty to również atrakcje, które czekają na Was w Nowej Hucie na zieleńcu przy ul. Boruty-Spiechowicza (naprzeciwko Urzędu Miasta Krakowa przy os. Zgody 2) gdzie odbędzie się wyjątkowy piknik. Skorzystanie z jak największej liczby atrakcji umożliwią Wam specjalne, uruchomione przez MPK linie autobusowe i tramwajowe, które będą wozić gości pomiędzy placem Wszystkich Świętych i Nową Hutą.

Szczegółowy program Dnia Otwartego Magistratu

Serdecznie zapraszamy! Czekamy na Was na stoisku Zarządu Zieleni Miejskiej na dziedzińcu przy Placu Wszystkich Świętych!