Ćwicz w zieleni to organizowane każdego roku bezpłatne zajęcia fitness w krakowskich parkach.


Spotykamy się z Wami w miesiącach letnich, najczęściej od czerwca do końca sierpnia. Dbając o swoją formę na łonie krakowskiej zieleni jesteście pod opieką profesjonalistów. Zajęcia prowadzą dla Was trenerzy z krakowskich klubów fitness.

Spróbuj ćwiczeń poza zatłoczoną i duszną siłownią a przekonasz się, że same ćwiczenia to jedynie sympatyczny dodatek do zalet płynących ze sportowej aktywności w parku. Słońce, śpiew ptaków, kojąca dla oczu zieleń to coś czego nie zaoferują Ci zamknięte pomieszczenia.                                   

Ćwicz w zieleni to różnorodne lokalizacje oraz bogata oferta treningów, pośród których znajdzie się coś dla lubiących duży wysiłek                 , jak i dla tych których piękna pogoda za oknem dopiero zachęciła do aktywności fizycznej          . W ofercie naszych zajęć znajdziesz coś dla siebie a doświadczeni trenerzy zajmą się całą resztą. Ostrzegamy – aktywność wśród zieleni uzależnia.

Harmonogram zajęć oraz aktualną ofertę znajdziesz zawsze na naszej stronie w tej zakładce a poprzez zakładkę Dla mieszkańców/Zapisy zgłosisz swój udział na wybranych zajęciach w parku.

Dzięki zarejestrowaniu swojego udziału w zajęciach, zostaniesz powiadomiony o wszystkich ewentualnych zmianach, czy odwołaniu treningu ze względu na niekorzystną pogodę.

Wszystkie bieżące informacje znajdziesz również na facebookowym profilu Kraków w Zieleni – Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie.