Zapraszamy do udziału w kolejnej odsłonie akcji Park Krakowian! Wiemy, że już z niecierpliwością czekacie na zapisy, dlatego już w poniedziałek 27.05.2019 r. o godz. 9.00 uruchamiamy na naszej stronie formularz do zapisów. Zgłoszenie do Parku Krakowian może być więc wspaniałą kontynuacją przypadającego na niedzielę Dnia Matki. Sama akcja sadzenia drzewek przeprowadzona zostanie jesienią tego roku - październik/listopad 2019 r. O konkretnej dacie sadzenia będziemy oczywiście informować z wyprzedzeniem.
Poprzednie edycje cieszyły się ogromnym powodzeniem, mamy nadzieję, że podobnie będzie i w tym roku.
Zgłoszenia przyjmujemy poprzez zamieszczony na naszej stronie formularz. Regulamin akcji pozostaje bez zmian. Posadzenie drzewa upamiętniającego narodziny dziecka jest całkowicie bezpłatne. Jak w latach ubiegłych możliwe jest zamówienie pamiątkowej tabliczki z danymi pociechy. W tym roku drzewa sadzone będą w dwóch lokalizacjach - przy ul. Falistej oraz ul. Puszkarskiej. O udziale w akcji decyduje kolejność zgłoszeń.
Mamy nadzieję, że tak jak poprzednio wspólnie z krakowianami stworzymy kolejne wyjątkowe, zielone miejsca na mapie Krakowa.