W dniach 21-22 maja 2018r. w Hotelu Best Western Premier w Krakowie odbędzie się X edycja konferencji "Zarządzanie Zielenią Miejską".

Celem konferencji będzie jak co roku wywołanie dyskusji, przedstawienie wizji, nowych rozwiązań kształtowania i pielęgnacji zieleni w mieście. Konferencja współorganizowana jest przez Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie i objęta jest Patronatem Prezydenta Miasta Krakowa.


Podczas obrad konferencji zaprezentowana zostanie m.in. tematyka dotyczącą zastosowania zieleni w walce ze smogiem, uprawy i pielęgnacji drzew młodych, statyki drzew starszych, praktycznych rozwiązań, nowoczesnych technologii i produktów, a ponadto ciekawe inspiracje.

Wzorem poprzednich lat podczas konferencji zostaną przedstawione kierunki rozwoju i kształtowania zieleni w różnych miastach Polski, a później odbędzie się dyskusja do którego zostaną zaproszeni praktycy na co dzień zajmujący się zielenią miejską.

Jednym z bardzo ciekawych punktów spotkania będzie sesja plenerowa, w trakcie której zwiedzimy wybrane tereny zieleni Krakowa - nowo otwarty po rewitalizacji Park Krakowski, a także zupełnie nowy - Park Stacja Wisła.

Zachęcamy do uczestnictwa. Zgłoszenia przyjmowane są do 25.04.

 Szczegółowy program i formularz zgłoszenia znajdują się pod linkiem:

http://dendros.pl/ogolne/konfernecja-zarzadzanie-zielenia-miejska.html

Więcej informacji: Dendros- konferencje i szkolenia, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 792 989 033