Mamy nadzieję, że tegoroczny projekt „PrzyStań na Plaży” przypadł Wam do gustu.


Zbliżająca się wielkimi krokami jesień to nie rozstanie, to jedynie przerwa. Bardzo chcielibyśmy powrócić do Was w przyszłym roku. Wspólnie spędzony czas na Bulwarze Kurlandzkim obfitował bowiem w mnóstwo pozytywnej energii, która zostanie z nami na długo i niewątpliwie przekujemy ją w przyszłoroczne, plażowe pomysły.

Piasek pod stopami, huśtawki, bulodrom, stoły piknikowe, boisko do siatkówki, leżaki to zaplecze, które pozwoliło na wspólny odpoczynek i zabawę nie tylko najmłodszym. Przez dwa miesiące plażowania wydarzyło się bardzo wiele. Było więc coś i dla ciała i dla duszy. Nie zabrakło sposobów na aktywne spędzenie czasu dzięki zajęciom fitness czy tańcom w gorących rytmach brazylijskich. Niebywałą przyjemnością były również spotkania literackie, jak chociażby to z Michałem Rusinkiem, z którym o „Pypciach na języku” rozmawiała Małgorzata Majewska. Wspominać również będziemy pierwsze zmagania najmłodszych krakowian podczas warsztatów radiowych. Każdy piątkowy wieczór okraszony był dużą ilością dobrej muzyki dzięki Dj Ti aka Subkowsky & Lana Geller oraz Galerii Kazimierz. Na plaży gościliśmy również plenerowe kino letnie. O podniebienia dbały foodtrucki, przepyszne lody oraz aromatyczna kawa.

W przyszłym roku chcielibyśmy również zaskoczyć Was wieloma atrakcjami, pomysłami na kreatywne i sympatyczne spędzenie czasu. Jeśli macie jakieś pomysły, oczekiwania zawsze chętnie wesprzemy Wasze inicjatywy, także zapraszamy również w te chłodniejsze miesiące do kontaktu z nami poprzez facebookowy funpage „PrzyStań na Plaży”.Więcej zdjęć znajdziecie w naszym facebookowym albumie "Dziękujemy za wspólnie spędzony czas :-)"

Szczególne podziękowania dla naszych partnerów, współorganizatorów oraz wszystkich tych, dzięki którym wspólne plażowanie nad Wisłą było czystą przyjemnością:

Krakowski Holding Komunalny S.A. w Krakowie

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Krakowie

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Krakowie

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Krakowie

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w Krakowie

Związek Harcerstwa Polskiego Chorągiew Krakowska

Młodzieżowy Dom Kultury „Dom Harcerza”

Centrum Kultury Podgórza

Fundacja Kształcenia Wypoczynku i Rekreacji w Krakowie

Galeria Kazimierz

Radio RMF MAXXX

Kino plenerowe Letni Projektor

Księgarnia Bonobo

Fundacja Kultura Meksykańska

Księgarnia De Revolutionibus

Michał Rusinek

Małgorzata Majewska

Jatomi Fitness Polska

Egurrola Dance Studio

Epic Time

Dj Ti aka Subkowsky & Lana Geller

Oxon

DJ Smutek

Rewers

Dj Classic

Feno

AsymetriA

Avatar Centrala Ruchu

Renata Liszka

Radio Zet Gold

Fundacja Ukryte Skrzydła

Fusion Street Food

Grill Box

Żarełko u Babki Zapiekanki

Dolce Vita

Bike Cafe

Coffee Mania

Pizza Maffin Truck

UnderWonder Pole Dance

Maxim Lagoshin