Już w najbliższą niedzielę, 10 września miejskie spółki komunalne: KHK SA, MPK SA, MPEC SA i MPWiK SA oraz MPO sp. z o. o. wraz z Zarządem Zieleni Miejskiej zapraszają na zakończenie lata na plaży miejskiej pod hasłem: „Wspólnie dbamy o Kraków”. Na uczestników imprezy czekają liczne darmowe atrakcje. Start w samo południe! Miejsce: plaża miejska na Bulwarze Kurlandzkim w okolicy mostu Kotlarskiego.
Dmuchana ścianka wspinaczkowa, piłkarzyki, zabawy sprawnościowe, warsztaty kuglarskie, gry zespołowe, warsztaty z pierwszej pomocy – to tylko niektóre z atrakcji czekających na bulwarze Kurlandzkim podczas najbliższego, niedzielnego popołudnia.

Dla miłośników dobrego kina przygotowaliśmy projekcje filmów – będzie można obejrzeć zarówno bajkę dla najmłodszych pt. „Rodzinka nie z tej ziemi”, jak i – wieczorową porą –komedię romantyczną, która niejednemu przypadnie do gustu.

Amatorów muzyki zapraszamy na coś specjalnego – przez cały dzień zabawiać nas będzie profesjonalny DJ. Punktem kulminacyjnym i główną atrakcją będzie teatr ognia na plaży – po zapadnięciu zmroku będziemy świadkami spektaklu, który połączy w sobie przejmującą muzykę i taniec z ogniem.

Na miłe zakończenie pikniku proponujemy seans filmowy - „Listy do Julii” z Amandą Seyfried, Vanessą Redgrave i Christopherem Eganem w rolach głównych. A to wszystko pod krakowskim niebem, na przystani na plaży.

Serdecznie zapraszamy!