PrzyStań na plaży - ruszamy już w niedzielę!

Już w najbliższą niedzielę 16 lipca o godz. 16:00 zapraszamy na otwarcie plaży nad Wisłą - "PrzyStań na plaży".
„PrzyStań na Plaży na Bulwarze Kurlandzkim będzie wyjątkowym miejscem wypoczynku i rekreacji dla mieszkańców Krakowa. W dniu otwarcia czekać będzie na Was mnóstwo atrakcji, które nie pozwolą Wam się nudzić do samego wieczora.


Zatańczą dla Was tancerze z Egurrola Dance Studio
Rozegracie niezapomniane pojedynki w turnieju gry w bule
Przed Wami również warsztaty „ABC miejskiego ogrodnictwa”
Otwarciu będzie również towarzyszyła wystawa zdjęć uczestników warsztatów „WY-kadruj się na ZIELEŃ”.
Przyjdźcie, sprawdźcie się w sportowej rywalizacji przygotowanej przez centrum wspinaczkowe Avatar Centrala Ruchu i zgarnijcie karty upominkowe na zakupy w Galeria Kazimierz. Z ramienia galerii zagra dla Was także znany krakowski rezydent Dj Ti aka Subkowsky.

Wieczorem zapraszamy wszystkich na wyjątkową wyprawę, w którą zabierze Was pokaz kina plenerowego - Letni Projektor.
Na plaży nie zabraknie oczywiście pysznego jedzenia oraz kawy, dzięki rozstawionym w pobliżu foodtrack’om.

Mamy nadzieję, że uda się nam stworzyć miejsce, które poza rekreacyjną oprawą będzie miało charakter miejsca spotkań, inspiracji i wymiany doświadczeń. Cała strefa „PrzyStań na plaży” będzie zorganizowana wokół przeszklonego kontenera z drewnianym tarasem na ziemi i na dachu. Rozstawione będą leżaki, bulodrom, hamaki, huśtawki. Będzie również boisko do siatkówki i badmintona. Nad brzegiem Wisły powstanie piaszczysta plaża, będą odbywały się m.in. zajęcia fitness, będzie można również wypocząć na wypożyczonym od nas kocu lub leżaku. W pobliżu staną foodtrucki oferujące jedzenie oraz napoje. W gorące dni planujemy uruchomienie kurtyny wodnej. Popołudniami mieszkańcy będą mogli zrelaksować się przy muzyce, wziąć udział w różnego rodzaju warsztatach dla dorosłych i dla dzieci. Chcemy bowiem poprzez tą akcję zachęcać krakowian do działania, poszukiwania i rozwoju, a czas wakacji to czas kiedy zwalniamy i więcej w nas może chęci i otwartości na nowe. Zaskoczymy Was z pewnością nie raz i mamy nadzieję, że "PrzyStań na plaży" na stałe wpisze się w repertuar miejsc letniego wypoczynku w Krakowie.

Strefa będzie czynna codziennie do godzin wieczornych.