Weź udział w konkursie fotograficznym „OKO w OKO z parkiem”.
                                                                      


Jakiś czas temu ruszyły warsztaty foto „WY-kadruj się na ZIELEŃ”, teraz czas na fotograficzny konkurs. Nie może w nim zabraknąć tego, co dla nas najważniejsze, czyli zieleni. W mieście Krakowie znajdują się aż 44 parki, ale większość z Krakowian kojarzy jednak zaledwie kilka z nich. Planty Krakowskie, Park Jordana, Park Bednarskiego czy Park Krakowski to parki, o których słyszał chyba każdy. A co z pozostałymi? Bez wątpienia są warte odkrycia, gdyż kryją
w sobie wiele niezwykłych, urokliwych zakątków!
Podejmij wyzwanie i odkryj je dla siebie i innych!
Efektem końcowym konkursu będzie wspaniała wystawa w malowniczej i prestiżowej scenerii krakowskich Plant oraz wyjątkowy kalendarz.

Konkurs trwa od 1maja 2017 r. do 31 sierpnia 2017 r.

Na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody w postaci voucherów do wykorzystania w sklepie Foto Plus.
Chcielibyśmy, aby konkurs OKO w OKO z parkiem jak najpełniej pokazał piękno oraz różnorodność krakowskich parków, dlatego proponujemy aż trzy kategorie:

Kategoria I - ODKRYWCA

„Odkrywamy parki Krakowa”
Zrób zdjęcie jednego z parków wybranego w ramach każdej z 6  grup. Można przedstawić maksymalnie 2 zdjęcia, jednego wybranego w ramach grupy parku. Maksymalna ilość zdjęć przedstawionych w ramach kategorii to 12 szt.
Więcej informacji w załączniku do Regulaminu.

Kategoria II - GOSPODARZ
„Najpopularniejsze parki Krakowa”
Zrób piękne zdjęcia trzech wybranych w ramach Kategorii II - GOSPODARZ parków z poniżej wymienionych. Można przedstawić maksymalnie 2 zdjęcia, każdego z parków. Maksymalna ilość zdjęć przedstawionych w ramach kategorii to 6 szt.
Więcej informacji w załączniku do Regulaminu.

Kategoria III – MISTRZ fotografii parkowej
Ta kategoria to wyzwanie dla prawdziwego Mistrza. Zrób piękne zdjęcia w każdym z 44 krakowskich parków. Można przedstawić maksymalnie 2 zdjęcia, każdego z parków. Maksymalna ilość zdjęć przedstawionych w ramach kategorii to 88 szt.
Więcej informacji w załączniku do Regulaminu.

Regulamin konkursu "OKO w OKO z parkiem".
Formularz zgłoszeniowy.