Warsztaty Foto „WY - kadruj się na ZIELEŃ”

Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie wraz z Sekcją Dokumentacji Fotograficznej Wydziału Leśnego Uniwersytetu Rolniczego organizuje unikalne warsztaty fotograficzne. Będą to spotkania adresowane dla osób początkujących, chcących zacząć swoją przygodę z fotografią. Celem warsztatów jest również zapoznanie uczestników z urokiem miejskich terenów zielonych. Każde z organizowanych spotkań będzie składało się z dwóch części – teoretycznej oraz praktycznych zajęć w plenerze odbywających się w różnych lokalizacjach Krakowa. Ich dobór pozwoli uczestnikom na jak najszersze i różnorodne spojrzenie na zielony krajobraz naszego miasta.

Warsztaty będą odbywać się dwa razy w miesiącu w 15-osobowych grupach. Prowadzącymi zajęcia będą studenci Sekcji Dokumentacji Fotograficznej UR, a każde z zajęć uatrakcyjni spotkanie z gościem specjalnym, który wesprze uczestników profesjonalną wiedzą oraz mamy nadzieję zarazi pasją do fotografowania.

 

Dzięki zaangażowaniu obu instytucji warsztaty będą organizowane w formie zajęć całkowicie bezpłatnych! Jedyne co musisz zrobić to zarejestrować swoje uczestnictwo poprzez krótki formularz dostępny na stronie internetowej Zarządu Zieleni Miejskiej w Krakowie. Nie musisz mieć profesjonalnego aparatu, wystarczy smartfon, aparat kompaktowy umożliwiający ręczne ustawienie ekspozycji. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń oraz otrzymanie drogą mailową potwierdzenia zapisu.
Obecność na minimum dwóch spotkaniach będzie uprawniała do odbioru certyfikatu ukończenia warsztatów fotograficznych.

Do zapisów zapraszamy już dzisiaj! ZAPISY 

To już ostatnie zajęcia z cyklu "WY-kadruj się na ZIELEŃ", które odbędą się 11.06.2017 !!! Tematem zajęć będzie perspektywa, kompozycja oraz obróbka zdjęć. Zajęcia odbędą się na Bulwarach Wiślanych od godziny 14.00, a następnie przeniesiemy się do sali gdzie zostanie przeprowadzona część teoretyczna. Uczestników warsztatów, prosimy o zabranie (w miarę możliwości) ze sobą laptopów.