Przystań w Parku przy Fabrycznej - Rozpoczęcie sezonu!

Kochani, zapraszamy Was serdecznie 15 czerwca na piknik w Parku Kieszonkowym przy ul. Fabrycznej na wysokości nr. 15!


Odbędzie się piknik,  który do zaoferowania ma mnóstwo atrakcji! Na dzieciaki czeka teatrzyk Bajkoroweru, zajęcia florystyczne, malowanie buziek, joga dla dzieci – nie zabraknie kawki i lodów!


Jest to niezwykłe wydarzenie, ponieważ jest początkiem… można rzec… wakacyjnej przygody! Od 15 czerwca do 14 września we wspomnianym parku kieszonkowym działać będzie wakacyjna strefa odpoczynku oraz rekreacji! Cała strefa pn. „Przystań w Parku przy Fabrycznej” zorganizowana będzie wokół kontenera, z którego mieszkańcy będą mogli wypożyczyć leżaki, koce, sprzęt sportowy, książki czy gry planszowe na czas przebywania w parku. A wszystko to dzięki Budżetowi Obywatelskiemu Miasta Krakowa.

Lokalizacja

Będzie to miejsce spotkań, inspiracji i wymiany doświadczeń. W trakcie trwania sezonu odbywać się będą m.in. zajęcia jogi dla dorosłych w poniedziałki w godz. 18.00-19.00, a w soboty w godz. 17.00-18.00 uśmiechnięta joga dla dzieci. Przestrzeń będzie dostępna codziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach 15.00-21.00, a w weekendy w godzinach 11.00-21.00Do zobaczenia!!!

   
  • Ostatnio zmienione .