"Z obiektywem w przyrodę" - warsztaty fotograficzne

⇒ Marzysz o rozpoczęciu przygody z fotografią przyrodniczą, ale nie wiesz od czego zacząć? ⇒ Rozpoczynasz przygodę z fotografią przyrodniczą, ale nie wiesz jaki sprzęt będzie odpowiedni do wykonywanej fotografii?
⇒ Poszukujesz źródeł informacji dotyczących zasad wykonywania zdjęć w przyrodzie?
⇒ A może chcesz poprawić swoją technikę?

Jeśli chociaż na jedno pytanie odpowiedziałeś twierdząco, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: w tym roku PARKOBUS W ZIELENI zabierze nas w wyjątkowe miejsca, w których pod okiem specjalistów będziemy mogli zgłębimy tajniki sztuki fotografowania. W trakcie ośmiu spotkań miłośnicy fotografii przyrodniczej należący do Okręgu Krakowskiego Związku Polskich Fotografów Przyrody podzielą się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem.

Warsztaty będą przestrzenią do dyskusji wokół aspektów etycznych związanych z fotografowaniem przyrody. Dowiemy się również jaki sprzęt dobrać w zależności od typu wykonywanej fotografii, jakie znaczenie ma światło i perspektywa w fotografii oraz na co w szczególności powinniśmy zwracać uwagę wykonując fotografię przyrody.

♥ Warsztaty skierowane są dla młodzieży (powyżej 13 roku życia) i dla dorosłych.

♥ Jeśli nie masz aparatu fotograficznego, ale interesuje Cię fotografia, również zapraszamy na warsztaty.

♥ Warsztaty będą bezpłatne, natomiast ze względu na ograniczoną liczbę miejsc przed każdym spotkaniem będziemy uruchamiać zapisy. Wypełnij formularz zgłoszeniowy, aby zapisać się na pierwsze warsztaty zaplanowane na 9 kwietnia 2022r.

♥ Do przyrodniczych celów dotrzemy Parkobusem - bezpłatnym, zielonym autobusem, który każdorazowo będzie wyruszał o godzinie 8:00 z przystanku na ul. Ogrodowej "Dworzec Główny Zachód".

HARMONOGRAM SPOTKAŃ: