Kolejna sobota i kolejna wyprawa Parkobusem.

Tym razem wyruszamy z przystanku DH WANDA w kierunku PL. Centralnego. Start punktualnie o godz. 10:00. Specjalnie oznakowany, bezpłatny autobus zabierze Was do Parku Bednarskiego. Już podróż naszym zielonym ParkoBusem jest przyjemnością samą w sobie, to jednak nie wszystko co dla Was przygotowaliśmy! Za każdym razem do naszej wycieczki dołączy Tajemniczy Gość Specjalny! Kto to będzie tym razem? Dowiecie się już w najbliższą sobotę!

Na miejscu zapraszamy na spacer historyczny po Podgórzu i Parku Bednarskiego z naszym ekspertem Mikołajem Korneckim. Po spacerze w Parku Bednarskiego czeka na was cała MASA ATRAKCJI przygotowanych w ramach akcji "Piknikuj w zieleni". Tym razem piknik upłynie pod znakiem stylu Vintage i Retro!!!

Chcemy, aby Parkobus dał mieszkańcom Krakowa możliwość poznania parków nie tylko tych ze swojej najbliższej okolicy. Będzie on więc kursował na wyznaczonych trasach zabierając mieszkańców jednej części Krakowa do parku na drugim końcu miasta.  W miejscu docelowym można spędzić czas w pięknych okolicznościach przyrody tak jak się ma na to ochotę. Może to być spacer, wypoczynek na kocu czy udział w spacerze przyrodniczym, podczas którego będzie można poznać wyjątkowość odwiedzanego miejsca, usłyszeć o ciekawostkach dotyczących chociażby fauny i flory. Da to możliwość krakowianom na zapoznanie się z miejscami, które są bardzo ważnymi punktami na mapie Krakowa, ale nie dla wszystkich powszechnie znanymi.
Zapoznaj się z Parkobusowym rozkładem jazdy i zwiedzaj krakowskie parki razem z nami!